Eengezinswoning, tussenwoning Ploegstraat 33 A Rotterdam

Ploegstraat 33 A, 3075 NC Rotterdam

158 m² Bouwjaar 1934 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Ploegstraat 33 A is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 103 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
103 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Ploegstraat 33 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ploegstraat 33 A

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

15215 Inwoners
7920 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
7794 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Vreewijk
14% Koopwoningen
7.446 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ploegstraat 33 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Ploegstraat 33 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Ploegstraat 33 A?

De prijsindicatie voor Ploegstraat 33 A ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Vreewijk is €251.000. Dat komt neer op circa €1.589 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ploegstraat 33 A zich tot de wijk Vreewijk?

Ploegstraat 33 A is een eengezinswoning, tussenwoning van 158 m² in de wijk Vreewijk. De buurt telt 7.794 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.446 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ploegstraat 33 A?

Ploegstraat 33 A is een eengezinswoning, tussenwoning in Vreewijk, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ploegstraat 33 A vergeleken met de buurt?

Ploegstraat 33 A heeft 158 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 103 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Vreewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ploegstraat 33 A en wat betekent dat?

Ploegstraat 33 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Ploegstraat 33 A?

Ploegstraat 33 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Vreewijk?

De wijk Vreewijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vreewijk?

Vanuit Ploegstraat 33 A in Vreewijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.