Streetview Kokerstraat 31 Rotterdam

Kokerstraat 31, 3074 XA Rotterdam

75 m² Bouwjaar 1926 Label A

Kokerstraat 31 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
75 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kokerstraat 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kokerstraat 31

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
85.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

12305 Inwoners
5695 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
5066 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Hillesluis
23% Koopwoningen
13.714 Inwoners per km²

Locatie van Kokerstraat 31

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Kokerstraat 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Kokerstraat 31?

De prijsindicatie voor Kokerstraat 31 ligt rond €45.000 tot €70.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillesluis is €216.000. Dat komt neer op circa €2.880 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kokerstraat 31 zich tot de wijk Hillesluis?

Kokerstraat 31 is een appartement van 75 m² in de wijk Hillesluis. De buurt telt 5.066 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.714 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kokerstraat 31?

Kokerstraat 31 is een appartement in Hillesluis, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kokerstraat 31 vergeleken met de buurt?

Kokerstraat 31 heeft 75 m² woonoppervlakte. In Hillesluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kokerstraat 31 en wat betekent dat?

Kokerstraat 31 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.58 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hillesluis?

De wijk Hillesluis in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillesluis?

Vanuit Kokerstraat 31 in Hillesluis bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hillesluis?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kokerstraat 31: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1 km.