Eengezinswoning, tussenwoning Beverstraat 137 Rotterdam

Beverstraat 137, 3074 SJ Rotterdam

121 m² Bouwjaar 1927 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Beverstraat 137 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 98 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
98 m²
Inhoud
434 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Beschutte ligging, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Beverstraat 137

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beverstraat 137

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
164.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.34 kg/m²

Tuin
Ja (110.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin
Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

12305 Inwoners
5695 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
5066 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Hillesluis
23% Koopwoningen
13.714 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beverstraat 137

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Beverstraat 137

Wat is de geschatte woningwaarde van Beverstraat 137?

De prijsindicatie voor Beverstraat 137 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillesluis is €216.000. Dat komt neer op circa €1.785 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beverstraat 137 zich tot de wijk Hillesluis?

Beverstraat 137 is een eengezinswoning, tussenwoning van 121 m² in de wijk Hillesluis. De buurt telt 5.066 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.714 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beverstraat 137?

Beverstraat 137 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hillesluis, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Beverstraat 137 vergeleken met de buurt?

Beverstraat 137 heeft 121 m² woonoppervlakte en 434 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Hillesluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beverstraat 137 en wat betekent dat?

Beverstraat 137 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beverstraat 137?

Beverstraat 137 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 110 m².

Hoe is de woningmarkt in Hillesluis?

De wijk Hillesluis in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillesluis?

Vanuit Beverstraat 137 in Hillesluis bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 3 km.