Streetview Van Malsenstraat 48 Rotterdam

Van Malsenstraat 48, 3074 PW Rotterdam

120 m² Bouwjaar 1926 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Van Malsenstraat 48 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 67 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
67 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Van Malsenstraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Malsenstraat 48

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
130.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.5%
CO₂-emissie
28.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

12305 Inwoners
5695 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
5066 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Hillesluis
23% Koopwoningen
13.714 Inwoners per km²

Locatie van Van Malsenstraat 48

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Van Malsenstraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Malsenstraat 48?

De gemiddelde woningwaarde in Hillesluis is €216.000. Dat komt neer op circa €1.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Malsenstraat 48 zich tot de wijk Hillesluis?

Van Malsenstraat 48 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Hillesluis. De buurt telt 5.066 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.714 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Malsenstraat 48?

Van Malsenstraat 48 is een woonhuis in Hillesluis, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Malsenstraat 48 vergeleken met de buurt?

Van Malsenstraat 48 heeft 120 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 67 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Hillesluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Malsenstraat 48 en wat betekent dat?

Van Malsenstraat 48 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-12-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Malsenstraat 48?

Van Malsenstraat 48 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hillesluis?

De wijk Hillesluis in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillesluis?

Vanuit Van Malsenstraat 48 in Hillesluis bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 3 km.