Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 394 m²
- Inhoud
- 577 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Hillevliet 18 B is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 394 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hillevliet 18 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Hillevliet 18 B ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillesluis is €216.000. Dat komt neer op circa €1.412 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHillevliet 18 B is een appartement van 153 m² in de wijk Hillesluis. De buurt telt 5.066 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.714 inwoners per km².
Hillevliet 18 B is een appartement in Hillesluis, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hillevliet 18 B heeft 153 m² woonoppervlakte en 577 m³ inhoud. Het perceel is 394 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Hillesluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hillevliet 18 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Hillevliet 18 B heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Hillesluis in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Hillevliet 18 B in Hillesluis bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hillevliet 18 B: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1 km.