Benedenwoning Strevelsweg 367 Rotterdam

Strevelsweg 367, 3073 DZ Rotterdam

65 m² Bouwjaar 1938 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Strevelsweg 367 is een benedenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
254 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Strevelsweg 367

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Strevelsweg 367

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
120.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
193.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14045 Inwoners
6790 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
6345 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Bloemhof
17% Koopwoningen
18.083 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Strevelsweg 367

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Strevelsweg 367

Wat is de geschatte woningwaarde van Strevelsweg 367?

De prijsindicatie voor Strevelsweg 367 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemhof is €212.000. Dat komt neer op circa €3.262 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Strevelsweg 367 zich tot de wijk Bloemhof?

Strevelsweg 367 is een benedenwoning van 65 m² in de wijk Bloemhof. De buurt telt 6.345 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.083 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Strevelsweg 367?

Strevelsweg 367 is een benedenwoning in Bloemhof, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Strevelsweg 367 vergeleken met de buurt?

Strevelsweg 367 heeft 65 m² woonoppervlakte en 254 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Bloemhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Strevelsweg 367 en wat betekent dat?

Strevelsweg 367 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Strevelsweg 367?

Strevelsweg 367 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bloemhof?

De wijk Bloemhof in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemhof?

Vanuit Strevelsweg 367 in Bloemhof bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.5 km.