Eengezinswoning, tussenwoning Atjehstraat 40 Rotterdam

Atjehstraat 40, 3072 ZE Rotterdam

127 m² Bouwjaar 2017 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Atjehstraat 40 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
127 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Atjehstraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Atjehstraat 40

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6685 Inwoners
3340 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3284 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Katendrecht
31% Koopwoningen
12.091 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Atjehstraat 40

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Atjehstraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Atjehstraat 40?

De prijsindicatie voor Atjehstraat 40 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Katendrecht is €414.000. Dat komt neer op circa €3.260 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Atjehstraat 40 zich tot de wijk Katendrecht?

Atjehstraat 40 is een eengezinswoning, tussenwoning van 127 m² in de wijk Katendrecht. De buurt telt 3.284 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.091 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Atjehstraat 40?

Atjehstraat 40 is een eengezinswoning, tussenwoning in Katendrecht, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Atjehstraat 40 vergeleken met de buurt?

Atjehstraat 40 heeft 127 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Katendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Atjehstraat 40 en wat betekent dat?

Atjehstraat 40 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-10-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Atjehstraat 40?

Atjehstraat 40 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Katendrecht?

De wijk Katendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Katendrecht?

Vanuit Atjehstraat 40 in Katendrecht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 4.6 km.