Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2025
- Woonoppervlakte
- 48 m²
Pudongstraat 76 is een woning in Rotterdam, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pudongstraat 76
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
4.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Katendrecht is €414.000. Dat komt neer op circa €8.625 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPudongstraat 76 is een woning van 48 m² in de wijk Katendrecht. De buurt telt 3.284 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.091 inwoners per km².
Pudongstraat 76 is een woning in Katendrecht, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Pudongstraat 76 heeft 48 m² woonoppervlakte. In Katendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Katendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Pudongstraat 76 in Katendrecht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 4.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pudongstraat 76: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Katendrecht: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Pudongstraat 76 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Katendrecht. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2025, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.