Streetview Tolhuisstraat 53 Rotterdam

Tolhuisstraat 53, 3072 LS Rotterdam

73 m² Bouwjaar 1980 Label C

Tolhuisstraat 53 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
73 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Tolhuisstraat 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tolhuisstraat 53

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.45
CO₂-emissie
2705.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6685 Inwoners
3340 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3284 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Katendrecht
31% Koopwoningen
12.091 Inwoners per km²

Locatie van Tolhuisstraat 53

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Tolhuisstraat 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Tolhuisstraat 53?

De gemiddelde woningwaarde in Katendrecht is €414.000. Dat komt neer op circa €5.671 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tolhuisstraat 53 zich tot de wijk Katendrecht?

Tolhuisstraat 53 is een appartement van 73 m² in de wijk Katendrecht. De buurt telt 3.284 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.091 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tolhuisstraat 53?

Tolhuisstraat 53 is een appartement in Katendrecht, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tolhuisstraat 53 vergeleken met de buurt?

Tolhuisstraat 53 heeft 73 m² woonoppervlakte. In Katendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tolhuisstraat 53 en wat betekent dat?

Tolhuisstraat 53 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-07-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2705.04 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Katendrecht?

De wijk Katendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Katendrecht?

Vanuit Tolhuisstraat 53 in Katendrecht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 4.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Katendrecht?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tolhuisstraat 53: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.