Galerijflat Rijnhavenkade 42 Rotterdam

Rijnhavenkade 42, 3072 JS Rotterdam

98 m² Bouwjaar 2024 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Rijnhavenkade 42 is een galerijflat in Rotterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
98 m²
Inhoud
266 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€770.000 tot €870.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, by_water, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rijnhavenkade 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnhavenkade 42

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
56.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
99.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
41.2%
CO₂-emissie
23.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6685 Inwoners
3340 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3284 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Katendrecht
31% Koopwoningen
12.091 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnhavenkade 42

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Rijnhavenkade 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnhavenkade 42?

De prijsindicatie voor Rijnhavenkade 42 ligt rond €770.000 tot €870.000. De gemiddelde woningwaarde in Katendrecht is €414.000. Dat komt neer op circa €4.224 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnhavenkade 42 zich tot de wijk Katendrecht?

Rijnhavenkade 42 is een galerijflat van 98 m² in de wijk Katendrecht. De buurt telt 3.284 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.091 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnhavenkade 42?

Rijnhavenkade 42 is een galerijflat in Katendrecht, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rijnhavenkade 42 vergeleken met de buurt?

Rijnhavenkade 42 heeft 98 m² woonoppervlakte en 266 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Katendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnhavenkade 42 en wat betekent dat?

Rijnhavenkade 42 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-06-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijnhavenkade 42?

Rijnhavenkade 42 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Katendrecht?

De wijk Katendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Katendrecht?

Vanuit Rijnhavenkade 42 in Katendrecht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 4.6 km.