Portiekflat (appartement) Rijnhavenkade 22 Rotterdam

Rijnhavenkade 22, 3072 JS Rotterdam

186 m² Bouwjaar 2022 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Rijnhavenkade 22 is een portiekflat (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
186 m²
Inhoud
631 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.280.000 tot €1.530.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rijnhavenkade 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnhavenkade 22

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6685 Inwoners
3340 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3284 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Katendrecht
31% Koopwoningen
12.091 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnhavenkade 22

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Rijnhavenkade 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnhavenkade 22?

De prijsindicatie voor Rijnhavenkade 22 ligt rond €1.280.000 tot €1.530.000. De gemiddelde woningwaarde in Katendrecht is €414.000. Dat komt neer op circa €2.226 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnhavenkade 22 zich tot de wijk Katendrecht?

Rijnhavenkade 22 is een portiekflat (appartement) van 186 m² in de wijk Katendrecht. De buurt telt 3.284 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.091 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnhavenkade 22?

Rijnhavenkade 22 is een portiekflat (appartement) in Katendrecht, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rijnhavenkade 22 vergeleken met de buurt?

Rijnhavenkade 22 heeft 186 m² woonoppervlakte en 631 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Katendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnhavenkade 22 en wat betekent dat?

Rijnhavenkade 22 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Rijnhavenkade 22?

Rijnhavenkade 22 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Katendrecht?

De wijk Katendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Katendrecht?

Vanuit Rijnhavenkade 22 in Katendrecht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 4.6 km.