Eengezinswoning, tussenwoning Maashavenkade 121 Rotterdam

Maashavenkade 121, 3072 ES Rotterdam

154 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Maashavenkade 121 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 112 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
112 m²
Inhoud
555 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€735.000 tot €835.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Maashavenkade 121

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maashavenkade 121

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
83.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
74.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
28.1%
CO₂-emissie
13.22 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Houtkachel en stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6685 Inwoners
3340 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3284 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Katendrecht
31% Koopwoningen
12.091 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Maashavenkade 121

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Maashavenkade 121

Wat is de geschatte woningwaarde van Maashavenkade 121?

De prijsindicatie voor Maashavenkade 121 ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Katendrecht is €414.000. Dat komt neer op circa €2.688 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maashavenkade 121 zich tot de wijk Katendrecht?

Maashavenkade 121 is een eengezinswoning, tussenwoning van 154 m² in de wijk Katendrecht. De buurt telt 3.284 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.091 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maashavenkade 121?

Maashavenkade 121 is een eengezinswoning, tussenwoning in Katendrecht, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Maashavenkade 121 vergeleken met de buurt?

Maashavenkade 121 heeft 154 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 112 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Katendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maashavenkade 121 en wat betekent dat?

Maashavenkade 121 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-04-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maashavenkade 121?

Maashavenkade 121 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Katendrecht?

De wijk Katendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Katendrecht?

Vanuit Maashavenkade 121 in Katendrecht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 4.6 km.