Woningdetails
- Type
- Eengezinswoning
- Bouwvorm
- bestaandebouw
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Inhoud
- 465 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
Maashavenkade 119 is een eengezinswoning in Rotterdam, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Maashavenkade 119
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
4.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.3 kmDiscover the charm of this spacious house located in the vibrant Katendrecht neighborhood in Rotterdam.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Maashavenkade 119 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Katendrecht is €414.000. Dat komt neer op circa €2.494 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMaashavenkade 119 is een eengezinswoning van 166 m² in de wijk Katendrecht. De buurt telt 3.284 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.091 inwoners per km².
Maashavenkade 119 is een eengezinswoning in Katendrecht, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Maashavenkade 119 heeft 166 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Katendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Maashavenkade 119 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Maashavenkade 119 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Katendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Maashavenkade 119 in Katendrecht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 4.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Maashavenkade 119: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.