Streetview Spiekmanstraat 92 Rotterdam

Spiekmanstraat 92, 3071 RT Rotterdam

30 m² Bouwjaar 1981 Label C

Spiekmanstraat 92 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
30 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Spiekmanstraat 92

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spiekmanstraat 92

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
114.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
130.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.1%
CO₂-emissie
46.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7795 Inwoners
3575 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3312 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Feijenoord
11% Koopwoningen
12.316 Inwoners per km²

Locatie van Spiekmanstraat 92

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Spiekmanstraat 92

Wat is de geschatte woningwaarde van Spiekmanstraat 92?

De gemiddelde woningwaarde in Feijenoord is €255.000. Dat komt neer op circa €8.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spiekmanstraat 92 zich tot de wijk Feijenoord?

Spiekmanstraat 92 is een appartement van 30 m² in de wijk Feijenoord. De buurt telt 3.312 woningen. Daarvan is 11% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.316 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spiekmanstraat 92?

Spiekmanstraat 92 is een appartement in Feijenoord, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Spiekmanstraat 92 vergeleken met de buurt?

Spiekmanstraat 92 heeft 30 m² woonoppervlakte. In Feijenoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spiekmanstraat 92 en wat betekent dat?

Spiekmanstraat 92 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-07-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.17 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Feijenoord?

De wijk Feijenoord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 11% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Feijenoord?

Vanuit Spiekmanstraat 92 in Feijenoord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Feijenoord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Spiekmanstraat 92: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.