Streetview S. van Ravesteynkade 404 Rotterdam

S. van Ravesteynkade 404, 3071 ML Rotterdam

117 m² Bouwjaar 2002 4 kamers

S. van Ravesteynkade 404 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
117 m²
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor S. van Ravesteynkade 404

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

2805 Inwoners
1830 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1862 Woningvoorraad
€492.000 Gem. woningwaarde Kop van Zuid
29% Koopwoningen
10.467 Inwoners per km²

Locatie van S. van Ravesteynkade 404

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over S. van Ravesteynkade 404

Wat is de geschatte woningwaarde van S. van Ravesteynkade 404?

De gemiddelde woningwaarde in Kop van Zuid is €492.000. Dat komt neer op circa €4.205 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt S. van Ravesteynkade 404 zich tot de wijk Kop van Zuid?

S. van Ravesteynkade 404 is een appartement van 117 m² in de wijk Kop van Zuid. De buurt telt 1.862 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.467 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op S. van Ravesteynkade 404?

S. van Ravesteynkade 404 is een appartement in Kop van Zuid, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is S. van Ravesteynkade 404 vergeleken met de buurt?

S. van Ravesteynkade 404 heeft 117 m² woonoppervlakte. Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kop van Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van S. van Ravesteynkade 404?

S. van Ravesteynkade 404 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Kop van Zuid?

De wijk Kop van Zuid in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kop van Zuid?

Vanuit S. van Ravesteynkade 404 in Kop van Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 4.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kop van Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van S. van Ravesteynkade 404: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.2 km.