Beneden + bovenwoning (appartement) Van der Takstraat 91 Rotterdam

Van der Takstraat 91, 3071 LK Rotterdam

119 m² Bouwjaar 2016 3 kamers 1 slaapkamers Label A

Van der Takstraat 91 is een beneden + bovenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €385.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
119 m²
Inhoud
309 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan drukke weg, aan vaarwater, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Van der Takstraat 91

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van der Takstraat 91

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.02
CO₂-emissie
3186.72 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

3455 Inwoners
2045 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1930 Woningvoorraad
€385.000 Gem. woningwaarde Noordereiland
32% Koopwoningen
13.925 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van der Takstraat 91

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Van der Takstraat 91

Wat is de geschatte woningwaarde van Van der Takstraat 91?

De prijsindicatie voor Van der Takstraat 91 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordereiland is €385.000. Dat komt neer op circa €3.235 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van der Takstraat 91 zich tot de wijk Noordereiland?

Van der Takstraat 91 is een beneden + bovenwoning (appartement) van 119 m² in de wijk Noordereiland. De buurt telt 1.930 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.925 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van der Takstraat 91?

Van der Takstraat 91 is een beneden + bovenwoning (appartement) in Noordereiland, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van der Takstraat 91 vergeleken met de buurt?

Van der Takstraat 91 heeft 119 m² woonoppervlakte en 309 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Noordereiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €385.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van der Takstraat 91 en wat betekent dat?

Van der Takstraat 91 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-01-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3186.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van der Takstraat 91?

Van der Takstraat 91 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Noordereiland?

De wijk Noordereiland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €385.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordereiland?

Vanuit Van der Takstraat 91 in Noordereiland bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 4.5 km.