Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Inhoud
- 505 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Ligging
- Aan vaarwater
Prins Hendrikkade 156 A is een tussenverdieping (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €385.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prins Hendrikkade 156 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
4.5 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2 kmWith proud we present to you this timeless furnished 3 bedroom apartment, situated in the historical heart of Rotterdam: Noordereiland. Located on…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Prins Hendrikkade 156 A ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordereiland is €385.000. Dat komt neer op circa €1.985 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrins Hendrikkade 156 A is een tussenverdieping (appartement) van 194 m² in de wijk Noordereiland. De buurt telt 1.930 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.925 inwoners per km².
Prins Hendrikkade 156 A is een tussenverdieping (appartement) in Noordereiland, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Prins Hendrikkade 156 A heeft 194 m² woonoppervlakte en 505 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Noordereiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €385.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prins Hendrikkade 156 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Prins Hendrikkade 156 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Noordereiland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €385.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Prins Hendrikkade 156 A in Noordereiland bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 4.5 km.