Streetview Prins Hendrikkade 57 Rotterdam

Prins Hendrikkade 57, 3071 KB Rotterdam

248 m² Bouwjaar 2014 4 kamers 2 slaapkamers Label APLUSPLUS

Prins Hendrikkade 57 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m², een perceel van 67 m² en 4 kamers. Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €385.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
248 m²
Perceeloppervlakte
67 m²
Inhoud
810 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Prins Hendrikkade 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Hendrikkade 57

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUS

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

3455 Inwoners
2045 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1930 Woningvoorraad
€385.000 Gem. woningwaarde Noordereiland
32% Koopwoningen
13.925 Inwoners per km²

Locatie van Prins Hendrikkade 57

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Prins Hendrikkade 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Hendrikkade 57?

De gemiddelde woningwaarde in Noordereiland is €385.000. Dat komt neer op circa €1.552 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Hendrikkade 57 zich tot de wijk Noordereiland?

Prins Hendrikkade 57 is een woonhuis van 248 m² in de wijk Noordereiland. De buurt telt 1.930 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.925 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Hendrikkade 57?

Prins Hendrikkade 57 is een woonhuis in Noordereiland, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Prins Hendrikkade 57 vergeleken met de buurt?

Prins Hendrikkade 57 heeft 248 m² woonoppervlakte en 810 m³ inhoud. Het perceel is 67 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 62 m² per kamer. In Noordereiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €385.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Hendrikkade 57 en wat betekent dat?

Prins Hendrikkade 57 heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Prins Hendrikkade 57?

Prins Hendrikkade 57 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noordereiland?

De wijk Noordereiland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €385.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordereiland?

Vanuit Prins Hendrikkade 57 in Noordereiland bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 4.5 km.