Streetview Zinkerweg 73 Rotterdam

Zinkerweg 73, 3071 HT Rotterdam

161 m² Label F

Zinkerweg 73 is een appartement in Rotterdam. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
161 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Zinkerweg 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zinkerweg 73

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
249.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
341.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7795 Inwoners
3575 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3312 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Feijenoord
11% Koopwoningen
12.316 Inwoners per km²

Locatie van Zinkerweg 73

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Zinkerweg 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Zinkerweg 73?

De gemiddelde woningwaarde in Feijenoord is €255.000. Dat komt neer op circa €1.584 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zinkerweg 73 zich tot de wijk Feijenoord?

Zinkerweg 73 is een appartement van 161 m² in de wijk Feijenoord. De buurt telt 3.312 woningen. Daarvan is 11% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.316 inwoners per km².

Hoe groot is Zinkerweg 73 vergeleken met de buurt?

Zinkerweg 73 heeft 161 m² woonoppervlakte. In Feijenoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zinkerweg 73 en wat betekent dat?

Zinkerweg 73 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-05-06. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.86 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Feijenoord?

De wijk Feijenoord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 11% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Feijenoord?

Vanuit Zinkerweg 73 in Feijenoord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Feijenoord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zinkerweg 73: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Feijenoord?

Recreatie nabij Feijenoord: restaurant (0.5 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Zinkerweg 73?

Een woningrapport voor Zinkerweg 73 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Feijenoord. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.