Streetview Tommy Dorseypad 12 Rotterdam

Tommy Dorseypad 12, 3069 XX Rotterdam

126 m² Bouwjaar 1985 Label A

Tommy Dorseypad 12 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en een perceel van 155 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
155 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Tommy Dorseypad 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tommy Dorseypad 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
57.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
55%
CO₂-emissie
11.69 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Rotterdam

15965 Inwoners
7420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
7302 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Zevenkamp
44% Koopwoningen
7.597 Inwoners per km²

Locatie van Tommy Dorseypad 12

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Tommy Dorseypad 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Tommy Dorseypad 12?

De gemiddelde woningwaarde in Zevenkamp is €278.000. Dat komt neer op circa €2.206 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tommy Dorseypad 12 zich tot de wijk Zevenkamp?

Tommy Dorseypad 12 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Zevenkamp. De buurt telt 7.302 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tommy Dorseypad 12?

Tommy Dorseypad 12 is een woonhuis in Zevenkamp, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tommy Dorseypad 12 vergeleken met de buurt?

Tommy Dorseypad 12 heeft 126 m² woonoppervlakte. Het perceel is 155 m². In Zevenkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tommy Dorseypad 12 en wat betekent dat?

Tommy Dorseypad 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.69 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zevenkamp?

De wijk Zevenkamp in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zevenkamp?

Vanuit Tommy Dorseypad 12 in Zevenkamp bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zevenkamp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tommy Dorseypad 12: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.