Tussenwoning Stan Kentonstraat 24 Rotterdam

Stan Kentonstraat 24, 3069 XW Rotterdam

91 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Stan Kentonstraat 24 is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 143 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
324 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Stan Kentonstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stan Kentonstraat 24

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
95.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
47.6%
CO₂-emissie
21.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Rotterdam

15965 Inwoners
7420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
7302 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Zevenkamp
44% Koopwoningen
7.597 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stan Kentonstraat 24

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Stan Kentonstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Stan Kentonstraat 24?

De prijsindicatie voor Stan Kentonstraat 24 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Zevenkamp is €278.000. Dat komt neer op circa €3.055 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stan Kentonstraat 24 zich tot de wijk Zevenkamp?

Stan Kentonstraat 24 is een tussenwoning van 91 m² in de wijk Zevenkamp. De buurt telt 7.302 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stan Kentonstraat 24?

Stan Kentonstraat 24 is een tussenwoning in Zevenkamp, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Stan Kentonstraat 24 vergeleken met de buurt?

Stan Kentonstraat 24 heeft 91 m² woonoppervlakte en 324 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Zevenkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stan Kentonstraat 24 en wat betekent dat?

Stan Kentonstraat 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stan Kentonstraat 24?

Stan Kentonstraat 24 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Zevenkamp?

De wijk Zevenkamp in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zevenkamp?

Vanuit Stan Kentonstraat 24 in Zevenkamp bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.