Streetview Brigadier Aad de Jonghof 7 Rotterdam

Brigadier Aad de Jonghof 7, 3069 RR Rotterdam

292 m² Bouwjaar 2002

Brigadier Aad de Jonghof 7 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 292 m² en een perceel van 1420 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
292 m²
Perceeloppervlakte
1420 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Brigadier Aad de Jonghof 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Rotterdam

15965 Inwoners
7420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
7302 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Zevenkamp
44% Koopwoningen
7.597 Inwoners per km²

Locatie van Brigadier Aad de Jonghof 7

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Brigadier Aad de Jonghof 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Brigadier Aad de Jonghof 7?

De gemiddelde woningwaarde in Zevenkamp is €278.000. Dat komt neer op circa €952 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brigadier Aad de Jonghof 7 zich tot de wijk Zevenkamp?

Brigadier Aad de Jonghof 7 is een woonhuis van 292 m² in de wijk Zevenkamp. De buurt telt 7.302 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brigadier Aad de Jonghof 7?

Brigadier Aad de Jonghof 7 is een woonhuis in Zevenkamp, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Brigadier Aad de Jonghof 7 vergeleken met de buurt?

Brigadier Aad de Jonghof 7 heeft 292 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1420 m². In Zevenkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zevenkamp?

De wijk Zevenkamp in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zevenkamp?

Vanuit Brigadier Aad de Jonghof 7 in Zevenkamp bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zevenkamp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Brigadier Aad de Jonghof 7: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zevenkamp?

Recreatie nabij Zevenkamp: restaurant (0.7 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Brigadier Aad de Jonghof 7?