Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
George Gershwinstraat 14 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m² en een perceel van 140 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor George Gershwinstraat 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
11 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zevenkamp is €278.000. Dat komt neer op circa €2.574 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGeorge Gershwinstraat 14 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Zevenkamp. De buurt telt 7.302 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.597 inwoners per km².
George Gershwinstraat 14 is een woonhuis in Zevenkamp, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
George Gershwinstraat 14 heeft 108 m² woonoppervlakte. Het perceel is 140 m². In Zevenkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
George Gershwinstraat 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-11-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.02 kg/jaar.
De wijk Zevenkamp in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit George Gershwinstraat 14 in Zevenkamp bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van George Gershwinstraat 14: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Zevenkamp: restaurant (0.7 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor George Gershwinstraat 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zevenkamp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1982, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.