Streetview Rijsbes 32 Rotterdam

Rijsbes 32, 3069 LZ Rotterdam

164 m² Bouwjaar 1980 Label C

Rijsbes 32 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m² en een perceel van 269 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €311.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
269 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rijsbes 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijsbes 32

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
154.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
213.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.2%
CO₂-emissie
39.76 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Rotterdam

26020 Inwoners
13245 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
13266 Woningvoorraad
€311.000 Gem. woningwaarde Ommoord
38% Koopwoningen
5.984 Inwoners per km²

Locatie van Rijsbes 32

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Rijsbes 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijsbes 32?

De gemiddelde woningwaarde in Ommoord is €311.000. Dat komt neer op circa €1.896 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijsbes 32 zich tot de wijk Ommoord?

Rijsbes 32 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Ommoord. De buurt telt 13.266 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijsbes 32?

Rijsbes 32 is een woonhuis in Ommoord, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rijsbes 32 vergeleken met de buurt?

Rijsbes 32 heeft 164 m² woonoppervlakte. Het perceel is 269 m². In Ommoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €311.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijsbes 32 en wat betekent dat?

Rijsbes 32 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.76 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ommoord?

De wijk Ommoord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 26.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €311.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ommoord?

Vanuit Rijsbes 32 in Ommoord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ommoord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijsbes 32: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.8 km.