Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 194 m²
- Inhoud
- 468 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Kraaiheide 47 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 194 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €311.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kraaiheide 47
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
9.1 kmDe prijsindicatie voor Kraaiheide 47 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Ommoord is €311.000. Dat komt neer op circa €2.190 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKraaiheide 47 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Ommoord. De buurt telt 13.266 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.984 inwoners per km².
Kraaiheide 47 is een woonhuis in Ommoord, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Kraaiheide 47 heeft 142 m² woonoppervlakte en 468 m³ inhoud. Het perceel is 194 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Ommoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €311.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kraaiheide 47 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-05-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kraaiheide 47 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Ommoord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 26.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €311.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Kraaiheide 47 in Ommoord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kraaiheide 47: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.8 km.