Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 34 m²
John Mottweg 152 is een woning in Rotterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 34 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €311.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor John Mottweg 152
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
9.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ommoord is €311.000. Dat komt neer op circa €9.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJohn Mottweg 152 is een woning van 34 m² in de wijk Ommoord. De buurt telt 13.266 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.984 inwoners per km².
John Mottweg 152 is een woning in Ommoord, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
John Mottweg 152 heeft 34 m² woonoppervlakte. In Ommoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €311.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Ommoord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 26.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €311.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit John Mottweg 152 in Ommoord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van John Mottweg 152: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Ommoord: restaurant (0.9 km), cafe (2.1 km).
Een woningrapport voor John Mottweg 152 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ommoord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.