Hoekwoning Dennekruid 216 Rotterdam

Dennekruid 216, 3068 SM Rotterdam

151 m² Bouwjaar 1972 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Dennekruid 216 is een hoekwoning in Rotterdam, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 212 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €311.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
212 m²
Inhoud
542 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Dennekruid 216

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dennekruid 216

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Rotterdam

26020 Inwoners
13245 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
13266 Woningvoorraad
€311.000 Gem. woningwaarde Ommoord
38% Koopwoningen
5.984 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dennekruid 216

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Dennekruid 216

Wat is de geschatte woningwaarde van Dennekruid 216?

De prijsindicatie voor Dennekruid 216 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Ommoord is €311.000. Dat komt neer op circa €2.060 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dennekruid 216 zich tot de wijk Ommoord?

Dennekruid 216 is een hoekwoning van 151 m² in de wijk Ommoord. De buurt telt 13.266 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dennekruid 216?

Dennekruid 216 is een hoekwoning in Ommoord, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dennekruid 216 vergeleken met de buurt?

Dennekruid 216 heeft 151 m² woonoppervlakte en 542 m³ inhoud. Het perceel is 212 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Ommoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €311.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dennekruid 216 en wat betekent dat?

Dennekruid 216 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dennekruid 216?

Dennekruid 216 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Ommoord?

De wijk Ommoord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 26.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €311.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ommoord?

Vanuit Dennekruid 216 in Ommoord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.