Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 171 m²
- Inhoud
- 280 m³
- Kamers
- 5
Scharlakendoorn 18 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 171 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €311.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Scharlakendoorn 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
9.1 kmDe prijsindicatie voor Scharlakendoorn 18 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Ommoord is €311.000. Dat komt neer op circa €3.309 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenScharlakendoorn 18 is een woonhuis van 94 m² in de wijk Ommoord. De buurt telt 13.266 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.984 inwoners per km².
Scharlakendoorn 18 is een woonhuis in Ommoord, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Scharlakendoorn 18 heeft 94 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Het perceel is 171 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Ommoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €311.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Scharlakendoorn 18 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Scharlakendoorn 18 heeft 5 kamers.
De wijk Ommoord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 26.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €311.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Scharlakendoorn 18 in Ommoord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Scharlakendoorn 18: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.8 km.