Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 1052 m²
Marten Meesweg 145 A is een woning in Rotterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 1052 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Marten Meesweg 145 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
8.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oosterflank is €260.000. Dat komt neer op circa €247 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMarten Meesweg 145 A is een woning van 1052 m² in de wijk Oosterflank. De buurt telt 5.591 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.544 inwoners per km².
Marten Meesweg 145 A is een woning in Oosterflank, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Marten Meesweg 145 A heeft 1052 m² woonoppervlakte. In Oosterflank ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Marten Meesweg 145 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Oosterflank in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Marten Meesweg 145 A in Oosterflank bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Marten Meesweg 145 A: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.4 km.
Recreatie nabij Oosterflank: restaurant (0.6 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Marten Meesweg 145 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oosterflank. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1994, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.