Eengezinswoning, hoekwoning Vredeman de Vriesstraat 25 Rotterdam

Vredeman de Vriesstraat 25, 3067 ZJ Rotterdam

98 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Vredeman de Vriesstraat 25 is een eengezinswoning, hoekwoning in Rotterdam, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 212 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
212 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Vredeman de Vriesstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vredeman de Vriesstraat 25

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
193 kWh/m²
Primaire fossiele energie
323.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
3%
CO₂-emissie
58.94 kg/m²

Tuin
Ja (96.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

11265 Inwoners
6365 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
6035 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Het Lage Land
38% Koopwoningen
5.275 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vredeman de Vriesstraat 25

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Vredeman de Vriesstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Vredeman de Vriesstraat 25?

De prijsindicatie voor Vredeman de Vriesstraat 25 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Lage Land is €278.000. Dat komt neer op circa €2.837 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vredeman de Vriesstraat 25 zich tot de wijk Het Lage Land?

Vredeman de Vriesstraat 25 is een eengezinswoning, hoekwoning van 98 m² in de wijk Het Lage Land. De buurt telt 6.035 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.275 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vredeman de Vriesstraat 25?

Vredeman de Vriesstraat 25 is een eengezinswoning, hoekwoning in Het Lage Land, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vredeman de Vriesstraat 25 vergeleken met de buurt?

Vredeman de Vriesstraat 25 heeft 98 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Het perceel is 212 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Het Lage Land ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vredeman de Vriesstraat 25 en wat betekent dat?

Vredeman de Vriesstraat 25 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-05-19. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vredeman de Vriesstraat 25?

Vredeman de Vriesstraat 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 96 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Lage Land?

De wijk Het Lage Land in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.