Eengezinswoning, tussenwoning Gratamastraat 18 Rotterdam

Gratamastraat 18, 3067 SE Rotterdam

110 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Gratamastraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 141 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
386 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gratamastraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gratamastraat 18

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
138.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12%
CO₂-emissie
31.79 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

11265 Inwoners
6365 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
6035 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Het Lage Land
38% Koopwoningen
5.275 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gratamastraat 18

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Gratamastraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Gratamastraat 18?

De prijsindicatie voor Gratamastraat 18 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Lage Land is €278.000. Dat komt neer op circa €2.527 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gratamastraat 18 zich tot de wijk Het Lage Land?

Gratamastraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning van 110 m² in de wijk Het Lage Land. De buurt telt 6.035 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.275 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gratamastraat 18?

Gratamastraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Het Lage Land, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gratamastraat 18 vergeleken met de buurt?

Gratamastraat 18 heeft 110 m² woonoppervlakte en 386 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Het Lage Land ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gratamastraat 18 en wat betekent dat?

Gratamastraat 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gratamastraat 18?

Gratamastraat 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Lage Land?

De wijk Het Lage Land in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Lage Land?

Vanuit Gratamastraat 18 in Het Lage Land bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.