Streetview Arent van 's-Gravesandestraat 17 Rotterdam

Arent van 's-Gravesandestraat 17, 3067 KA Rotterdam

173 m² Bouwjaar 1979 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Arent van 's-Gravesandestraat 17 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 217 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
217 m²
Inhoud
603 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Arent van 's-Gravesandestraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arent van 's-Gravesandestraat 17

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
107.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

11265 Inwoners
6365 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
6035 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Het Lage Land
38% Koopwoningen
5.275 Inwoners per km²

Locatie van Arent van 's-Gravesandestraat 17

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Arent van 's-Gravesandestraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Arent van 's-Gravesandestraat 17?

De gemiddelde woningwaarde in Het Lage Land is €278.000. Dat komt neer op circa €1.607 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arent van 's-Gravesandestraat 17 zich tot de wijk Het Lage Land?

Arent van 's-Gravesandestraat 17 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Het Lage Land. De buurt telt 6.035 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.275 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arent van 's-Gravesandestraat 17?

Arent van 's-Gravesandestraat 17 is een woonhuis in Het Lage Land, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Arent van 's-Gravesandestraat 17 vergeleken met de buurt?

Arent van 's-Gravesandestraat 17 heeft 173 m² woonoppervlakte en 603 m³ inhoud. Het perceel is 217 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Het Lage Land ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arent van 's-Gravesandestraat 17 en wat betekent dat?

Arent van 's-Gravesandestraat 17 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-08-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Arent van 's-Gravesandestraat 17?

Arent van 's-Gravesandestraat 17 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Lage Land?

De wijk Het Lage Land in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Lage Land?