Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1915
- Woonoppervlakte
- 204 m²
- Perceeloppervlakte
- 877 m²
- Inhoud
- 663 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 4
Kralingseweg 368 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 877 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kralingseweg 368
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Prinsenland is €347.000. Dat komt neer op circa €1.701 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKralingseweg 368 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Prinsenland. De buurt telt 5.163 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.671 inwoners per km².
Kralingseweg 368 is een woonhuis in Prinsenland, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kralingseweg 368 heeft 204 m² woonoppervlakte en 663 m³ inhoud. Het perceel is 877 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Prinsenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kralingseweg 368 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-05-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kralingseweg 368 heeft 9 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Prinsenland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Kralingseweg 368 in Prinsenland bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kralingseweg 368: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.