Portiekflat Nancy Zeelenbergsingel 52 Rotterdam

Nancy Zeelenbergsingel 52, 3066 GA Rotterdam

158 m² Bouwjaar 2024 4 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Nancy Zeelenbergsingel 52 is een portiekflat in Rotterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
158 m²
Inhoud
474 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
at_edge_of_woods, overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Nancy Zeelenbergsingel 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nancy Zeelenbergsingel 52

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
75.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
46.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
49.5%
CO₂-emissie
10.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

9745 Inwoners
5180 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
5163 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Prinsenland
38% Koopwoningen
5.671 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nancy Zeelenbergsingel 52

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Nancy Zeelenbergsingel 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Nancy Zeelenbergsingel 52?

De prijsindicatie voor Nancy Zeelenbergsingel 52 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinsenland is €347.000. Dat komt neer op circa €2.196 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nancy Zeelenbergsingel 52 zich tot de wijk Prinsenland?

Nancy Zeelenbergsingel 52 is een portiekflat van 158 m² in de wijk Prinsenland. De buurt telt 5.163 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.671 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nancy Zeelenbergsingel 52?

Nancy Zeelenbergsingel 52 is een portiekflat in Prinsenland, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nancy Zeelenbergsingel 52 vergeleken met de buurt?

Nancy Zeelenbergsingel 52 heeft 158 m² woonoppervlakte en 474 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Prinsenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nancy Zeelenbergsingel 52 en wat betekent dat?

Nancy Zeelenbergsingel 52 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-03-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nancy Zeelenbergsingel 52?

Nancy Zeelenbergsingel 52 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Prinsenland?

De wijk Prinsenland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prinsenland?

Vanuit Nancy Zeelenbergsingel 52 in Prinsenland bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2 km.