Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Inhoud
- 101 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
's-Gravenweg 657 K is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €532.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 657 K
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
3.9 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
6.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in 's-Gravenland is €532.000. Dat komt neer op circa €7.940 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen's-Gravenweg 657 K is een appartement van 67 m² in de wijk 's-Gravenland. De buurt telt 3.540 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.929 inwoners per km².
's-Gravenweg 657 K is een appartement in 's-Gravenland, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
's-Gravenweg 657 K heeft 67 m² woonoppervlakte en 101 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In 's-Gravenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €532.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
's-Gravenweg 657 K heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
's-Gravenweg 657 K heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk 's-Gravenland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €532.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit 's-Gravenweg 657 K in 's-Gravenland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van 's-Gravenweg 657 K: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2 km.