Streetview Arie de Zeeuwstraat 21 Rotterdam

Arie de Zeeuwstraat 21, 3065 PA Rotterdam

146 m² Bouwjaar 1998 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Arie de Zeeuwstraat 21 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 168 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €532.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
597 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Arie de Zeeuwstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arie de Zeeuwstraat 21

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8165 Inwoners
3655 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3540 Woningvoorraad
€532.000 Gem. woningwaarde 's-Gravenland
56% Koopwoningen
3.929 Inwoners per km²

Locatie van Arie de Zeeuwstraat 21

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Arie de Zeeuwstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Arie de Zeeuwstraat 21?

De prijsindicatie voor Arie de Zeeuwstraat 21 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in 's-Gravenland is €532.000. Dat komt neer op circa €3.644 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arie de Zeeuwstraat 21 zich tot de wijk 's-Gravenland?

Arie de Zeeuwstraat 21 is een woonhuis van 146 m² in de wijk 's-Gravenland. De buurt telt 3.540 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.929 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arie de Zeeuwstraat 21?

Arie de Zeeuwstraat 21 is een woonhuis in 's-Gravenland, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Arie de Zeeuwstraat 21 vergeleken met de buurt?

Arie de Zeeuwstraat 21 heeft 146 m² woonoppervlakte en 597 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In 's-Gravenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €532.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arie de Zeeuwstraat 21 en wat betekent dat?

Arie de Zeeuwstraat 21 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Arie de Zeeuwstraat 21?

Arie de Zeeuwstraat 21 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 's-Gravenland?

De wijk 's-Gravenland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €532.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 's-Gravenland?

Vanuit Arie de Zeeuwstraat 21 in 's-Gravenland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.