Tussenverdieping Hendrik Sweijsstraat 56 Rotterdam

Hendrik Sweijsstraat 56, 3065 NJ Rotterdam

68 m² Bouwjaar 1994 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Hendrik Sweijsstraat 56 is een tussenverdieping in Rotterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €532.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
170 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hendrik Sweijsstraat 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hendrik Sweijsstraat 56

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8165 Inwoners
3655 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3540 Woningvoorraad
€532.000 Gem. woningwaarde 's-Gravenland
56% Koopwoningen
3.929 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hendrik Sweijsstraat 56

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Hendrik Sweijsstraat 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Hendrik Sweijsstraat 56?

De prijsindicatie voor Hendrik Sweijsstraat 56 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in 's-Gravenland is €532.000. Dat komt neer op circa €7.824 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hendrik Sweijsstraat 56 zich tot de wijk 's-Gravenland?

Hendrik Sweijsstraat 56 is een tussenverdieping van 68 m² in de wijk 's-Gravenland. De buurt telt 3.540 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.929 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hendrik Sweijsstraat 56?

Hendrik Sweijsstraat 56 is een tussenverdieping in 's-Gravenland, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hendrik Sweijsstraat 56 vergeleken met de buurt?

Hendrik Sweijsstraat 56 heeft 68 m² woonoppervlakte en 170 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In 's-Gravenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €532.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hendrik Sweijsstraat 56 en wat betekent dat?

Hendrik Sweijsstraat 56 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-10-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hendrik Sweijsstraat 56?

Hendrik Sweijsstraat 56 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 's-Gravenland?

De wijk 's-Gravenland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €532.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 's-Gravenland?

Vanuit Hendrik Sweijsstraat 56 in 's-Gravenland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.