Streetview Martinus Burkensstraat 42 Rotterdam

Martinus Burkensstraat 42, 3065 LA Rotterdam

180 m² Bouwjaar 1994 4 kamers Label A+

Martinus Burkensstraat 42 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 305 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €532.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
305 m²
Inhoud
520 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Martinus Burkensstraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Martinus Burkensstraat 42

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
89.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
91.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
38%
CO₂-emissie
16.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8165 Inwoners
3655 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3540 Woningvoorraad
€532.000 Gem. woningwaarde 's-Gravenland
56% Koopwoningen
3.929 Inwoners per km²

Locatie van Martinus Burkensstraat 42

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Martinus Burkensstraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Martinus Burkensstraat 42?

De prijsindicatie voor Martinus Burkensstraat 42 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in 's-Gravenland is €532.000. Dat komt neer op circa €2.956 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Martinus Burkensstraat 42 zich tot de wijk 's-Gravenland?

Martinus Burkensstraat 42 is een woonhuis van 180 m² in de wijk 's-Gravenland. De buurt telt 3.540 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.929 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Martinus Burkensstraat 42?

Martinus Burkensstraat 42 is een woonhuis in 's-Gravenland, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Martinus Burkensstraat 42 vergeleken met de buurt?

Martinus Burkensstraat 42 heeft 180 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 305 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In 's-Gravenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €532.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Martinus Burkensstraat 42 en wat betekent dat?

Martinus Burkensstraat 42 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-02-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Martinus Burkensstraat 42?

Martinus Burkensstraat 42 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in 's-Gravenland?

De wijk 's-Gravenland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €532.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 's-Gravenland?

Vanuit Martinus Burkensstraat 42 in 's-Gravenland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.