Streetview Cornelis Kraanstraat 32 Rotterdam

Cornelis Kraanstraat 32, 3065 HD Rotterdam

106 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Cornelis Kraanstraat 32 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 130 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €532.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
345 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Cornelis Kraanstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis Kraanstraat 32

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
98.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8165 Inwoners
3655 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3540 Woningvoorraad
€532.000 Gem. woningwaarde 's-Gravenland
56% Koopwoningen
3.929 Inwoners per km²

Locatie van Cornelis Kraanstraat 32

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Cornelis Kraanstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis Kraanstraat 32?

De gemiddelde woningwaarde in 's-Gravenland is €532.000. Dat komt neer op circa €5.019 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis Kraanstraat 32 zich tot de wijk 's-Gravenland?

Cornelis Kraanstraat 32 is een woonhuis van 106 m² in de wijk 's-Gravenland. De buurt telt 3.540 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.929 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis Kraanstraat 32?

Cornelis Kraanstraat 32 is een woonhuis in 's-Gravenland, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Cornelis Kraanstraat 32 vergeleken met de buurt?

Cornelis Kraanstraat 32 heeft 106 m² woonoppervlakte en 345 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In 's-Gravenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €532.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis Kraanstraat 32 en wat betekent dat?

Cornelis Kraanstraat 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-01-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cornelis Kraanstraat 32?

Cornelis Kraanstraat 32 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 's-Gravenland?

De wijk 's-Gravenland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €532.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 's-Gravenland?

Vanuit Cornelis Kraanstraat 32 in 's-Gravenland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.