Hoekwoning IJsselmondselaan 220 Rotterdam

IJsselmondselaan 220, 3064 AT Rotterdam

110 m² Bouwjaar 1918 4 kamers 3 slaapkamers Label E

IJsselmondselaan 220 is een hoekwoning in Rotterdam, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 286 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
286 m²
Inhoud
428 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€410.000 tot €460.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor IJsselmondselaan 220

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJsselmondselaan 220

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
250.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
320.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.72 kg/m²

Tuin
Ja (96.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

1620 Inwoners
775 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
738 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Kralingseveer
71% Koopwoningen
3.167 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van IJsselmondselaan 220

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over IJsselmondselaan 220

Wat is de geschatte woningwaarde van IJsselmondselaan 220?

De prijsindicatie voor IJsselmondselaan 220 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Kralingseveer is €294.000. Dat komt neer op circa €2.673 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJsselmondselaan 220 zich tot de wijk Kralingseveer?

IJsselmondselaan 220 is een hoekwoning van 110 m² in de wijk Kralingseveer. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.167 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJsselmondselaan 220?

IJsselmondselaan 220 is een hoekwoning in Kralingseveer, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is IJsselmondselaan 220 vergeleken met de buurt?

IJsselmondselaan 220 heeft 110 m² woonoppervlakte en 428 m³ inhoud. Het perceel is 286 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kralingseveer ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJsselmondselaan 220 en wat betekent dat?

IJsselmondselaan 220 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-08-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van IJsselmondselaan 220?

IJsselmondselaan 220 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 96 m².

Hoe is de woningmarkt in Kralingseveer?

De wijk Kralingseveer in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kralingseveer?