Streetview Elandstraat 50 Rotterdam

Elandstraat 50, 3064 AH Rotterdam

99 m² Bouwjaar 1919 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Elandstraat 50 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 77 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
77 m²
Inhoud
353 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Elandstraat 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elandstraat 50

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
240.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

1620 Inwoners
775 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
738 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Kralingseveer
71% Koopwoningen
3.167 Inwoners per km²

Locatie van Elandstraat 50

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Elandstraat 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Elandstraat 50?

De gemiddelde woningwaarde in Kralingseveer is €294.000. Dat komt neer op circa €2.970 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elandstraat 50 zich tot de wijk Kralingseveer?

Elandstraat 50 is een woonhuis van 99 m² in de wijk Kralingseveer. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.167 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elandstraat 50?

Elandstraat 50 is een woonhuis in Kralingseveer, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Elandstraat 50 vergeleken met de buurt?

Elandstraat 50 heeft 99 m² woonoppervlakte en 353 m³ inhoud. Het perceel is 77 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kralingseveer ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elandstraat 50 en wat betekent dat?

Elandstraat 50 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-08-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Elandstraat 50?

Elandstraat 50 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kralingseveer?

De wijk Kralingseveer in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kralingseveer?

Vanuit Elandstraat 50 in Kralingseveer bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.