Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1966
- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Inhoud
- 430 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 2
- Ligging
- by_water, in_center, in_residential_district, open_position, unobstructed_view
's-Lands werf 49 is een portiekflat in Rotterdam, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 's-Lands werf 49
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.7 km'S-LANDS WERF 49 TE ROTTERDAM - KRALINGEN / CENTRUM.. Op de grens van Kralingen en het Centrum gelegen, zeer royaal (ca.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Struisenburg is €327.000. Dat komt neer op circa €2.044 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen's-Lands werf 49 is een portiekflat van 160 m² in de wijk Struisenburg. De buurt telt 3.153 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.171 inwoners per km².
's-Lands werf 49 is een portiekflat in Struisenburg, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
's-Lands werf 49 heeft 160 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Struisenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
's-Lands werf 49 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-04-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 10916.2 kg/jaar.
's-Lands werf 49 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.
De wijk Struisenburg in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.
Vanuit 's-Lands werf 49 in Struisenburg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van 's-Lands werf 49: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.