Portiekflat Oostmaaslaan 566 Rotterdam

Oostmaaslaan 566, 3063 DH Rotterdam

217 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 3 slaapkamers Label A+

Oostmaaslaan 566 is een portiekflat in Rotterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
217 m²
Inhoud
659 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€755.000 tot €855.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
overlooking_park, on_navigable_waterway, by_water, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oostmaaslaan 566

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostmaaslaan 566

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
68.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
48.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
55.8%
CO₂-emissie
9.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

5880 Inwoners
4375 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
3153 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Struisenburg
31% Koopwoningen
15.171 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oostmaaslaan 566

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Oostmaaslaan 566

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostmaaslaan 566?

De prijsindicatie voor Oostmaaslaan 566 ligt rond €755.000 tot €855.000. De gemiddelde woningwaarde in Struisenburg is €327.000. Dat komt neer op circa €1.507 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostmaaslaan 566 zich tot de wijk Struisenburg?

Oostmaaslaan 566 is een portiekflat van 217 m² in de wijk Struisenburg. De buurt telt 3.153 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.171 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostmaaslaan 566?

Oostmaaslaan 566 is een portiekflat in Struisenburg, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oostmaaslaan 566 vergeleken met de buurt?

Oostmaaslaan 566 heeft 217 m² woonoppervlakte en 659 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Struisenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostmaaslaan 566 en wat betekent dat?

Oostmaaslaan 566 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-11-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostmaaslaan 566?

Oostmaaslaan 566 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Struisenburg?

De wijk Struisenburg in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Struisenburg?

Vanuit Oostmaaslaan 566 in Struisenburg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.