Streetview Oostmaaslaan 434 Rotterdam

Oostmaaslaan 434, 3063 DE Rotterdam

180 m² Bouwjaar 1977 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Oostmaaslaan 434 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
180 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Oostmaaslaan 434

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostmaaslaan 434

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.91
CO₂-emissie
15090.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

5880 Inwoners
4375 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
3153 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Struisenburg
31% Koopwoningen
15.171 Inwoners per km²

Locatie van Oostmaaslaan 434

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Oostmaaslaan 434

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostmaaslaan 434?

De prijsindicatie voor Oostmaaslaan 434 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Struisenburg is €327.000. Dat komt neer op circa €1.817 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostmaaslaan 434 zich tot de wijk Struisenburg?

Oostmaaslaan 434 is een appartement van 180 m² in de wijk Struisenburg. De buurt telt 3.153 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.171 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostmaaslaan 434?

Oostmaaslaan 434 is een appartement in Struisenburg, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oostmaaslaan 434 vergeleken met de buurt?

Oostmaaslaan 434 heeft 180 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Struisenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostmaaslaan 434 en wat betekent dat?

Oostmaaslaan 434 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-12-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 15090.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostmaaslaan 434?

Oostmaaslaan 434 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Struisenburg?

De wijk Struisenburg in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Struisenburg?

Vanuit Oostmaaslaan 434 in Struisenburg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.