Portiekflat (appartement) Oostmaaslaan 174 Rotterdam

Oostmaaslaan 174, 3063 DA Rotterdam

166 m² Bouwjaar 1971 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Oostmaaslaan 174 is een portiekflat (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
166 m²
Inhoud
506 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan vaarwater, beschutte ligging, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Oostmaaslaan 174

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostmaaslaan 174

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.19 kg/m²

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

5880 Inwoners
4375 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
3153 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Struisenburg
31% Koopwoningen
15.171 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oostmaaslaan 174

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Oostmaaslaan 174

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostmaaslaan 174?

De prijsindicatie voor Oostmaaslaan 174 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Struisenburg is €327.000. Dat komt neer op circa €1.970 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostmaaslaan 174 zich tot de wijk Struisenburg?

Oostmaaslaan 174 is een portiekflat (appartement) van 166 m² in de wijk Struisenburg. De buurt telt 3.153 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.171 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostmaaslaan 174?

Oostmaaslaan 174 is een portiekflat (appartement) in Struisenburg, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oostmaaslaan 174 vergeleken met de buurt?

Oostmaaslaan 174 heeft 166 m² woonoppervlakte en 506 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Struisenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostmaaslaan 174 en wat betekent dat?

Oostmaaslaan 174 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostmaaslaan 174?

Oostmaaslaan 174 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Struisenburg?

De wijk Struisenburg in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Struisenburg?

Vanuit Oostmaaslaan 174 in Struisenburg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.