Streetview Oostmaaslaan 261 Rotterdam

Oostmaaslaan 261, 3063 AV Rotterdam

215 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 3 slaapkamers Label B

Oostmaaslaan 261 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
215 m²
Inhoud
693 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oostmaaslaan 261

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostmaaslaan 261

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

5880 Inwoners
4375 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
3153 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Struisenburg
31% Koopwoningen
15.171 Inwoners per km²

Locatie van Oostmaaslaan 261

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Oostmaaslaan 261

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostmaaslaan 261?

De gemiddelde woningwaarde in Struisenburg is €327.000. Dat komt neer op circa €1.521 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostmaaslaan 261 zich tot de wijk Struisenburg?

Oostmaaslaan 261 is een appartement van 215 m² in de wijk Struisenburg. De buurt telt 3.153 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.171 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostmaaslaan 261?

Oostmaaslaan 261 is een appartement in Struisenburg, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oostmaaslaan 261 vergeleken met de buurt?

Oostmaaslaan 261 heeft 215 m² woonoppervlakte en 693 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Struisenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostmaaslaan 261 en wat betekent dat?

Oostmaaslaan 261 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostmaaslaan 261?

Oostmaaslaan 261 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Struisenburg?

De wijk Struisenburg in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Struisenburg?

Vanuit Oostmaaslaan 261 in Struisenburg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.