Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 285 m²
Laan van Ypenhof 93 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 285 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laan van Ypenhof 93
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
0.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
3.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kralingen Oost is €639.000. Dat komt neer op circa €2.242 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaan van Ypenhof 93 is een appartement van 285 m² in de wijk Kralingen Oost. De buurt telt 3.882 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.215 inwoners per km².
Laan van Ypenhof 93 is een appartement in Kralingen Oost, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Laan van Ypenhof 93 heeft 285 m² woonoppervlakte. In Kralingen Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Laan van Ypenhof 93 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Kralingen Oost in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Laan van Ypenhof 93 in Kralingen Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Laan van Ypenhof 93: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Kralingen Oost: restaurant (0.3 km), cafe (0.6 km).