Streetview 's-Gravenweg 184 Rotterdam

's-Gravenweg 184, 3062 ZL Rotterdam

318 m² Bouwjaar 1981 7 kamers 4 slaapkamers Label C

's-Gravenweg 184 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 318 m², een perceel van 800 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
318 m²
Perceeloppervlakte
800 m²
Inhoud
1095 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 184

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravenweg 184

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8510 Inwoners
4850 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3882 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Kralingen Oost
46% Koopwoningen
4.215 Inwoners per km²

Locatie van 's-Gravenweg 184

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over 's-Gravenweg 184

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenweg 184?

De prijsindicatie voor 's-Gravenweg 184 ligt rond €955.000 tot €1.205.000. De gemiddelde woningwaarde in Kralingen Oost is €639.000. Dat komt neer op circa €2.009 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenweg 184 zich tot de wijk Kralingen Oost?

's-Gravenweg 184 is een woonhuis van 318 m² in de wijk Kralingen Oost. De buurt telt 3.882 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.215 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenweg 184?

's-Gravenweg 184 is een woonhuis in Kralingen Oost, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is 's-Gravenweg 184 vergeleken met de buurt?

's-Gravenweg 184 heeft 318 m² woonoppervlakte en 1095 m³ inhoud. Het perceel is 800 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Kralingen Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravenweg 184 en wat betekent dat?

's-Gravenweg 184 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-02-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 's-Gravenweg 184?

's-Gravenweg 184 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kralingen Oost?

De wijk Kralingen Oost in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kralingen Oost?

Vanuit 's-Gravenweg 184 in Kralingen Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.