Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 42 m²
- Inhoud
- 165 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Waterloostraat 44 B is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Waterloostraat 44 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
0.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
3.7 kmDe prijsindicatie voor Waterloostraat 44 B ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Kralingen Oost is €639.000. Dat komt neer op circa €15.214 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWaterloostraat 44 B is een appartement van 42 m² in de wijk Kralingen Oost. De buurt telt 3.882 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.215 inwoners per km².
Waterloostraat 44 B is een appartement in Kralingen Oost, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Waterloostraat 44 B heeft 42 m² woonoppervlakte en 165 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kralingen Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Waterloostraat 44 B heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Waterloostraat 44 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Kralingen Oost in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Waterloostraat 44 B in Kralingen Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Waterloostraat 44 B: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.