Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1914
- Woonoppervlakte
- 513 m²
- Perceeloppervlakte
- 768 m²
Essenlaan 24 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 513 m² en een perceel van 768 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Essenlaan 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
0.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
3.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kralingen Oost is €639.000. Dat komt neer op circa €1.246 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEssenlaan 24 is een woonhuis van 513 m² in de wijk Kralingen Oost. De buurt telt 3.882 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.215 inwoners per km².
Essenlaan 24 is een woonhuis in Kralingen Oost, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Essenlaan 24 heeft 513 m² woonoppervlakte. Het perceel is 768 m². In Kralingen Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Essenlaan 24 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-08-01. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.08 kg/jaar.
De wijk Kralingen Oost in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Essenlaan 24 in Kralingen Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Essenlaan 24: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.